Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
Geschreven door
in
d.d.
Overige info: .
Geschreven door
d.d.
Onderwerp(en):
Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
Alles van voor tot achter Vlijmscherp. Alle 10 foto’s zonder flits maar met lange sluitertijd. Gewoon om te proberen met daglicht.
Het was even zoeken maar dit is wel wat ik zo’n beetje bedoelde met die bloemen en een bol.
Wel weer lekker gewandeld en het was prachtig met al dat ijs op de stuiken en dergelijke, net als dit spinnenwebje.
Modern natuurlijk met een 1,8 Watt led lichtje in plaats van zo’n duur 7 Watt gloeilampje.. wat een bezuiniging is dit.
Jammer dat Ali wil dat ik ze terug stuur… nou echt niet ik vind het wel goed.. ik eet ze niet!
Was een mooi uitzicht maar ik heb het tot nu toe niet echt gemist.
Wel grappige opdrachtjes en een jaarlang leuk en creatieve ideeën opdoen.
Hier werd ooit iets met telexen gedaan. Het is iets van een onderzoekslaboratorium van de PTT geweest.
Lekker met ons kleine Vriend!je door Landart lopene ballen en wandelen met prachtig weer.
Lekker hoor zo is het een lekker muziekje enne dat willen we graag en ook helemaal met de tv geïntegreerd.
A Pic A Day
Het is wel een mooi trappenhuisje zo maar hoe kun je nu een nieuw lampje in het plafond maken… Bericht…
Ik denk nog een weekje en het is winter en het gaat sneeuwen en de fortex komt…
Het is altijd wel reuze leuk en gezellig met de cool in fit in 50 dagen zaterdag ochtend vroeg op…
Alle kalk en schimmel is er weer vandoor. Nu weer drie maanden een nette douche en misschien wel langer dankzij…
Vroeger het imperium van het AZIVO ziekenfonds en nu al jaren vervallen troep of Urbex locatie 😉
Meldingen