Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
Geschreven door
in
d.d.
Overige info: .
Geschreven door
d.d.
Onderwerp(en):
Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
Tja soms is dit misschien ook wel handig dan kan het ineens ook zonder vlieger.
Wel altijd handig die pasjes houders, ik gebruik de mijne denk ik al een jaar of 10!
Grappig kost dus een euro per pakketje om te laten bezorgen. En die Vriend! was wel even nieuwsgierig.
Morgenochtend snel wegbrengen met de afvalpas. Dan wordt het wachten op de nieuwe kastjes van totaal 75 pakjes.
Jammer dat ik ff dwars door m’n rug ging maar de oude kasten liggen in de auto, woensdag ff wegbrengen.
Leuk opdrachtje maar liever die van mijn broer! de bloemen van Rina bij haar uitvaart van de week!! en dat meen ik!
Enne de 52 weken fotografie uitdaging wordt een beetje iets van IK ben geweldig en JIJ een sukkel en ik had niet anders verwacht!
Twee mensen die ik waardeer zijn binnen 24 uur van elkaar overleden, het is altijd even een momentje om na te denken!
Net als vorige week naar mijn andere, daarna nog even bij de Zweedse fafeurite winkel een kastje ingeslagen.
En ligt er zelf eventjes heerlijk in te rollen om op te drogen naar een zwemles in de zee.
A Pic A Day
Het was even zoeken maar dit is wel wat ik zo’n beetje bedoelde met die bloemen en een bol.
Wel weer lekker gewandeld en het was prachtig met al dat ijs op de stuiken en dergelijke, net als dit…
Modern natuurlijk met een 1,8 Watt led lichtje in plaats van zo’n duur 7 Watt gloeilampje.. wat een bezuiniging is…
Jammer dat Ali wil dat ik ze terug stuur… nou echt niet ik vind het wel goed.. ik eet ze…
Was een mooi uitzicht maar ik heb het tot nu toe niet echt gemist.