Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
Geschreven door
in
d.d.
Overige info: .
Geschreven door
d.d.
Onderwerp(en):
Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
Gekregen voor een speciale gelegenheid, ik vind vandaag van wel maar later gaat die fles pas op!
Gewoon foto’s maken door vier glazen ballen lijkt me wel is leuk om te doen.
Ik denk even een lekker bakkie scoren en met wollen deken op het terras opdrinken de zon schijnt dus moet het kunnen.
En dan natuurlijk ook dikbillen scoren. De Drone die achter me liep flitst er lustig op los.
Het valt niet mee ondanks mijn druppelaar. maar zo uit de hand en op geluk dan gaat het echt niet lukken!
Voor de 52 weken foto uitdaging vast wat voorbereiding, slagveld!
Ja deze stressbal wordt best wel is geknepen, dus een vrije middag voor de stressbal in de jacuzzi.
Nu nog eventjes lekker luisteren of het ook zo mooi klinkt als beloofd en de reviews zeiden.
Het is mistig en klam en die mist is geen zon dat is nu al een paar weken brr ik wil een lekker zonnetje!
Alles van voor tot achter Vlijmscherp. Alle 10 foto’s zonder flits maar met lange sluitertijd. Gewoon om te proberen met daglicht.
A Pic A Day
Het klonk allemaal een beetje als een bouwerij met slijptollen in de ijzeren constructie pfff. Maar nu een ijsje erop.
Het is voor die kleine jongen altijd spannend als één van de baasjes onderweg is voor een aai over je…
Ik ben dan altijd benieuwd naar het verhaal. Ik denk van een meisje en uit de kinderwagen gevallen.
Ja ja als voorspeld na 3 jaar gaat het gebeuren, de magie! Nu nog 3 jaar kijken pffff
Nu alle afvoeren aan de straatkant leggen, moet er niet eerst wat nieuws in???