Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
Geschreven door
in
d.d.
Overige info: .
Geschreven door
d.d.
Onderwerp(en):
Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
Gewoon foto’s maken door vier glazen ballen lijkt me wel is leuk om te doen.
Ik denk even een lekker bakkie scoren en met wollen deken op het terras opdrinken de zon schijnt dus moet het kunnen.
En dan natuurlijk ook dikbillen scoren. De Drone die achter me liep flitst er lustig op los.
Het valt niet mee ondanks mijn druppelaar. maar zo uit de hand en op geluk dan gaat het echt niet lukken!
Voor de 52 weken foto uitdaging vast wat voorbereiding, slagveld!
Ja deze stressbal wordt best wel is geknepen, dus een vrije middag voor de stressbal in de jacuzzi.
Nu nog eventjes lekker luisteren of het ook zo mooi klinkt als beloofd en de reviews zeiden.
Het is mistig en klam en die mist is geen zon dat is nu al een paar weken brr ik wil een lekker zonnetje!
Alles van voor tot achter Vlijmscherp. Alle 10 foto’s zonder flits maar met lange sluitertijd. Gewoon om te proberen met daglicht.
Het was even zoeken maar dit is wel wat ik zo’n beetje bedoelde met die bloemen en een bol.
A Pic A Day
Altijd een mooi gezicht. Tenminste straks met een windje is de hele straat wit en zijn het weer gewone bomen.
En het is echt een kanjer hij wil gewoon poseren voor de baas… alleen die flits is niet leuk!
En dat kun je niet onopgemerkt laten. De poezen zelf zijn 13 en voor hun doen echt in de feeststemming.
Vriend!je is is even naar de barbershop van Erika geweest en voelt zich helemaal happy!!!
Het kan natuurlijk ook bliksem of wat anders zijn geweest. Je weet het niet de eigenaar was niet te vinden.