Fit in 50 dagen op het strand

Onderwerp(en):

,

Overige info:

Het is weer tijd voor een nieuwe Fit in 50 dagen. Deze keer niet in Rijswijk maar nu is in de duinen en het strand van Kijkduin. Het verzamelen bij de Haagse beek. Dat kan nooit moeilijk zijn behalve dat er twee Haagse beken blijken te zijn. Omdat het een andere wandeling is en zo’n beetje de laatste dag dat Vriend! het strand op mag nemen we hem gezellig mee.

Als we met z’n allen bij elkaar zijn en Vriend! is uitgetettert lopen we met z’n allen een blokje over het parkeertrerein en erna lopen we een lange trap op naar het “Hemels gewelf” We kijken er even rond en lopen een rondje rondom het gewelf. IK heb er wel is wat over gelezen in mijn boekje 100 plekken in Den Haag.

Na de duinen op naar het strand. Lekker een lange wandeling en sommige waaronder ons gekke hondje duiken sommige de zee in. Nou ik met twee tenen ik vond het best. Na de wandeling als de hardlopers zich weer bij de wandelaars gevoegd hebben gaan we nog een lekker bakkie drinken en gezellig een praatje maken. Vriend! besluit dat hij eventjes bij iedereen moet zitten en een beetje aaien.

Als we terug lopen naar de auto vertel ik tegen de “Meester” dat ik nog wat voor hem heb. Ik heb namelijk nog en foto van de City Pier City waar Petrika aan heeft deelgenomen en een prima tijd heeft neergezet.

Onderaan nog wat foto’s van een rare eend die het wel leuk vond om achter me aan te lopen. En een experiment met een watertoren. Wat is leuker een watertoren met vuilnisbak op de voorgrond of een watertoren gewoon in het midden zonder prullenbak. De laatste dus.

Door de spuit in mijn knie kan ik inmiddels wel weer eventjes lekker lopen al hoe wel ik wel voel dat er dingen niet helemaal lekker bewegen maar is ga er vanuit dat die nog wel weer goed gaat komen.

Fotoblog 2025