Jammer alle blaadjes al op de grond. Ik wilde een mooie bloesemboom.
Jammer alle blaadjes al op de grond. Ik wilde een mooie bloesemboom.
Het jaar dat Marja werd geboren. Toen wist Marja al dat ze voor deze dag moest poseren
Wel een leuk idee en dan samen met die monumentale hijsbrug en hijskranen.
3 dagen genoten en de verjaardag van Bono luidkeels gevierd, die was de 10e jarig en inmiddels 65!
En weer op plekken geweest waar ik normaal niet zou komen en Vriend! ligt nu nog te dutten van zijn wandeling.
Tja soms is dit misschien ook wel handig dan kan het ineens ook zonder vlieger.
Wel altijd handig die pasjes houders, ik gebruik de mijne denk ik al een jaar of 10!
Grappig kost dus een euro per pakketje om te laten bezorgen. En die Vriend! was wel even nieuwsgierig.
Morgenochtend snel wegbrengen met de afvalpas. Dan wordt het wachten op de nieuwe kastjes van totaal 75 pakjes.
Jammer dat ik ff dwars door m’n rug ging maar de oude kasten liggen in de auto, woensdag ff wegbrengen.
Leuk opdrachtje maar liever die van mijn broer! de bloemen van Rina bij haar uitvaart van de week!! en dat meen ik!
Enne de 52 weken fotografie uitdaging wordt een beetje iets van IK ben geweldig en JIJ een sukkel en ik had niet anders verwacht!
Twee mensen die ik waardeer zijn binnen 24 uur van elkaar overleden, het is altijd even een momentje om na te denken!
Net als vorige week naar mijn andere, daarna nog even bij de Zweedse fafeurite winkel een kastje ingeslagen.
En ligt er zelf eventjes heerlijk in te rollen om op te drogen naar een zwemles in de zee.
Ik denk dat het binnenkort smullen wordt met al die verse kruiden en ik geloof iets van sla.
Je kunt aan het snorretje zien of het een mannetje is. Een vrouwtje heeft een smiley kus op de voorkant staan!
En nu is hij weer helemaal klaar om weer aan de muur te gaan hangen en met een mooier spiegeltje erin.. was totaal een duur spiegeltje!
Totaal kwamen er tien auto’s met sirenes voorbij gereden en ons hondje maar janken met al die herrie. En dat allemaal voor wat rook in de meterkast.
En weer aan het werk. Dan nog maar 24 salarisstroken en het is voor Marja klaar met boterhamen verkopen bij de bakker.
Het ziet er wel erg leuk uit zo midden in het winkel centrumpje van Loosduinen. Enne het was serieus schaken hoor!
En de rest van de de dag lig je met je poezen zus Asterix, de zwarte poes, lekker op bed gewoon het hondje te negeren. Heerlijk gezicht dit!
Wel al is met een windmolen gedaan maar nog niet met een gewone molen en een telefoon. Goed gelukt zeg ik.
En dan is het ook nog de warmste 1 juli ooit geworden vandaag volgens de weergoden van SBS en RTL
Motor stopt voor het zebrapad de auto niet boem en de takelwagen moet de motor bevrijden.
Meldingen