Leuk die oude bussen daarzo
Leuk die oude bussen daarzo
Ik dacht even kijken enne ik vind het een mooie gevel maar 7 ton om te bewaren is wel wat veel.
Gekregen voor een speciale gelegenheid, ik vind vandaag van wel maar later gaat die fles pas op!
Gewoon foto’s maken door vier glazen ballen lijkt me wel is leuk om te doen.
Ik denk even een lekker bakkie scoren en met wollen deken op het terras opdrinken de zon schijnt dus moet het kunnen.
En dan natuurlijk ook dikbillen scoren. De Drone die achter me liep flitst er lustig op los.
Het valt niet mee ondanks mijn druppelaar. maar zo uit de hand en op geluk dan gaat het echt niet lukken!
Voor de 52 weken foto uitdaging vast wat voorbereiding, slagveld!
Ja deze stressbal wordt best wel is geknepen, dus een vrije middag voor de stressbal in de jacuzzi.
Nu nog eventjes lekker luisteren of het ook zo mooi klinkt als beloofd en de reviews zeiden.
Het is mistig en klam en die mist is geen zon dat is nu al een paar weken brr ik wil een lekker zonnetje!
Alles van voor tot achter Vlijmscherp. Alle 10 foto’s zonder flits maar met lange sluitertijd. Gewoon om te proberen met daglicht.
Het was even zoeken maar dit is wel wat ik zo’n beetje bedoelde met die bloemen en een bol.
Wel weer lekker gewandeld en het was prachtig met al dat ijs op de stuiken en dergelijke, net als dit spinnenwebje.
Modern natuurlijk met een 1,8 Watt led lichtje in plaats van zo’n duur 7 Watt gloeilampje.. wat een bezuiniging is dit.
Wat een feest wordt dit, strakjes alle honden vriendjes van Vriend! op visite en lekker een honden taartje eten met z’n allen.
Wat een heerlijke dag bij de School voor Fotografie vandaag, lekker abstract bezig geweest en leuk! zooooo!
En wat ga ik nu een enorm mooie foto’s maken in mijn kleine mini studio die heel langzaam overal op ingesteld is.
Of zijn deze paddo’s juist erg laat? Vanmorgen stonden ze er op zeker nog niet.
Het zou verboden moeten worden en dan ook nog zonder bezem, nu kan ze echt niet weg vliegen naar het heksen bos.
Jammer dat ze een andere taal kwispelen die twee begrijpen elkaar nog steeds niet helemaal, of wel?
Dit is tegenover de Boterwaag ’t was voor werk maar toch leuk om rond te neuzen.
Gewoon onder het net vissen en schijt aan die namaak vogel. Toen hij weg vloog maakte wel even herrie!
Het is echt leuk om dit mini studiootje zo veel mogelijk te optimaliseren op alle soorten mini fotografie. Ik ga het steeds leuker vinden.
Gewoon de moeite genomen om een mooi standpunt in te nemen voor een domme tentoonstelling!
Meldingen