Leuk voor een fotoprojectje als ik is een dagje niets te doen heb.
Leuk voor een fotoprojectje als ik is een dagje niets te doen heb.
Nu dutten op me net gejatte megakussen hup die deken en vest van de baas eruit!
Met een ND filter kun je overdag foto’s maken alsof het nacht is en dat geeft leuke effecten
Tja ik kwam even op een dakje om ergens naar te kijken en zag een leuk hijskraantje
Zelf op de fiets moet je nu gaan oppassen dat je niet ineens in een bouwput rijdt.
Nou knappe hond hoor maar ik denk dat de boom al lag. Of ging mijn jongen hem water geven?
Vriend!je wordt er ook even aan voorgesteld en krijgt een zegening van paus Danny de eerste.
Oja het zijn krokussen maar die stonden er vanmorgen niet en vanmiddag wel!! lolzzz
Lekker spelen, ballen, piepiemaggen, beerhaken en niet het water in, in Hoek van Holland
Ik hoop eigenlijk dat de RTL en SBS goden het bij het juiste eind hebben en die zooi klaar is voor deze winter..
Ik doe mee aan de uitdaging 52 weken fotograferen en dit is week 8 in den haag weinig sterren.
Ik denk dat er wel een nieuw ballen veldje komt. Misschien wat minder stuiter geluiden zou fijn zijn.
Het zal en bijzondere boom zijn die op 200 meter niet tegen een hondenplasje kan.
Enne het is best een aangenaam geluidje op deze manier. Nu nog even de HDMI aan en uit functie van apparaten onderling gaan snappen pffff.
Gelijk ook de spullen er bijgezet waarmee de foto’s gemaakt zijn en links onder de nieuwe uitdaging voor 2025!
Helaas na een jaar of negen ging mijn geliefde back-up schijf eraan en je wil niet zonder zitten Maar het duurt even voordat de nieuwe back-up klaar is.
Het is toch gek dat dit gewoon zowat overwoekerd wordt en je weet niet waar je fiets staat.
Gek toch dikke ogen na dit nummer en het lieve berichtje van Marieke en dit nummertje toevallig aan op vrijdagavond!
En oma zegt doodleuk en dat doet ze altijd. En wel ff gezellig een bakkie thee gedronken bij oma op haar balkonnetje.
Tis nog vroeg en lekker zonnig met een hoop dauw en dan krijg je dit soort effecten met wat mist in de zon.
Gelukkig is dit anabole Mickey dus de vliegende raptor zal zo wel vertrekken of niet….
En ligt er zelf eventjes heerlijk in te rollen om op te drogen naar een zwemles in de zee.
Net als vorige week naar mijn andere, daarna nog even bij de Zweedse fafeurite winkel een kastje ingeslagen.
Twee mensen die ik waardeer zijn binnen 24 uur van elkaar overleden, het is altijd even een momentje om na te denken!
Enne de 52 weken fotografie uitdaging wordt een beetje iets van IK ben geweldig en JIJ een sukkel en ik had niet anders verwacht!
Meldingen