Is de zandstorm nog steeds niet gaan liggen op de Maasvlakte…
Is de zandstorm nog steeds niet gaan liggen op de Maasvlakte…
Het klonk allemaal een beetje als een bouwerij met slijptollen in de ijzeren constructie pfff. Maar nu een ijsje erop.
Het is voor die kleine jongen altijd spannend als één van de baasjes onderweg is voor een aai over je bol.
Ik ben dan altijd benieuwd naar het verhaal. Ik denk van een meisje en uit de kinderwagen gevallen.
Ja ja als voorspeld na 3 jaar gaat het gebeuren, de magie! Nu nog 3 jaar kijken pffff
Nu alle afvoeren aan de straatkant leggen, moet er niet eerst wat nieuws in???
Lekker hoor restaurant de twee gouden bogen waar alles hetzelfde smaakt! Gelukkig ben ik daar al jaren niet meer geweest!
En het zit best hoog, ik snap de bouw niet van vroeger, je hebt er behalve wat licht niets aan!
Lekker uitlaten met een zonnetje op je bolletje en die schaduw mag van mij korter worden.
Maar ja keihard voor het eerst op woensdag lekker thuis… druk druk dus weer geen tijd gehad.
En vandaag dacht ik ineens hej de foto van vandaag! Richting Meer en Bos.
Ik vind dit altijd een beetje treurige bloemetjes en dat terwijl ze het wel goed bedoelen.
Het is wel leuk hoor nu nog is wat effectjes gaan aanleren met die vier glazenballen.
Het was een lekkere wandeling vanmorgen en het was ook nog eens prachtig weer wandelen en dan met camera!
Nou met moeite één zender wat een onding systeem is dit voor in huis. In de woonkamer nul ontvangst!
Wat een feest wordt dit, strakjes alle honden vriendjes van Vriend! op visite en lekker een honden taartje eten met z’n allen.
Wat een heerlijke dag bij de School voor Fotografie vandaag, lekker abstract bezig geweest en leuk! zooooo!
En wat ga ik nu een enorm mooie foto’s maken in mijn kleine mini studio die heel langzaam overal op ingesteld is.
Of zijn deze paddo’s juist erg laat? Vanmorgen stonden ze er op zeker nog niet.
Het zou verboden moeten worden en dan ook nog zonder bezem, nu kan ze echt niet weg vliegen naar het heksen bos.
Jammer dat ze een andere taal kwispelen die twee begrijpen elkaar nog steeds niet helemaal, of wel?
Dit is tegenover de Boterwaag ’t was voor werk maar toch leuk om rond te neuzen.
Gewoon onder het net vissen en schijt aan die namaak vogel. Toen hij weg vloog maakte wel even herrie!
Het is echt leuk om dit mini studiootje zo veel mogelijk te optimaliseren op alle soorten mini fotografie. Ik ga het steeds leuker vinden.
Gewoon de moeite genomen om een mooi standpunt in te nemen voor een domme tentoonstelling!
Meldingen