Boekje examen en opdrachten
Het leek me leuk om is een keer een soort tijdschrift te maken en daarin de resultaten van mijn examen opdrachten te zetten en de belangrijkste foto’s die ik tijdens de opleiding heb gemaakt en heb ingeleverd.
Ik heb dit boekje bij Blurb laten maken. Eerst een proefboekje om te kijken hoe het eruit ging zien en later heb ik er een stuk of 20 laten maken en dat was dan gelijk om aan iedereen te geven die mij geholpen heeft om de opleiding tot en goed einde te brengen.
In de toekomst wil ik op dezelfde manier maar dan als glossy magazine een soort van portfolio boekje gaan maken om aan mensen te geven die wat van mijn fotografie willen afweten. Helaas moet je wel minimaal jaarlijks nieuwe boekjes laten drukken anders loopt je boekje achter. Ook ben ik er nu denk ik wel toe in staat om een verhaaltje bij de foto’s te schrijven en een echt verhaaltje over mijzelf erbij te zetten.
SvF-gecomprimeerd