Al sinds ik de H0 poppetjes in Zoetermeer heb gekocht voor het examen van de school voor fotografie heb ik al het idee om daar nog is wat mee te gaan doen. Ik moet zeggen dat het jammer is dat die poppetjes op schaal 1:87 altijd onscherp zijn omdat het gewoon zo klein is,. Maar als je dan een plaatje op Facebook of Pinterest ziet valt het wel mee dus op met de omgekeerde puzzel.
Gister in de kringloop winkel op de hoek een mooie poezen puzzel aangeschaft. Die hen ik gister met behulp van een biertje in elkaar gezet. En een stukje per expres kwijt gemaakt en stom toevallig zat er ook een extra stukje in die doos. Maar dat stukje was klein vergeleken met de rest, Een leuk uitgangspunt.
Het is niet een dankbaar iets om te fotograferen. Nooit scherp en die kut poppetjes blijven niet staan. Daar mpet ik wel ff wat op gaan verzinnen. Gelukkig heb ik een leuke nieuwe uitdaging verzonnen en dat zijn badeendjes in het park….
Ja Bad eendjes in het park. Ik ga een stripverhaal maken van bad eentjes die van onze slaapkamer naar een sloot gaan in het park achter ons huis, In deze foto voorstelling vast een voorproefje ervan. IK ga er ook wolkjes met teksten bijzetten. Vriend! was het er niet mee eens en was vervelend met uitlaten. De hondjes in het park deed hij lelijk tegen. dus volgende week maar naar de watervallen.
Om maar te zwijgen over de lamp die in de lucht brand. Gewoon leuk om te doen en veel leuker dan die onscherpe poppetjes!!
No media items found.